مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید

که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید

با سلام  خدمت تمامی کاربران عزیز میهن بلاگ

قبل از همه  عید بزرگ نیمه شعبان و میلاد منجی عالم بشریت که تمامی ادیان منتظر ظهورش هستند  را تبریک عرض میکنیم.

خوشحالیم در این روز مبارک و فرخنده به اطلاع کاربران عزیز برسانیم سیستم جدید میهن بلاگ بعد از یکسال بررسی و تحقیق و کار کارشناسی و  آماده نصب گردید است

با اینکه سرویس های وبلاگ که چند سالی است به یکی از تاثیرگذارترین و مهمترین مؤلفه های گسترش منابع و محتوای فارسی روی شبکه جهانی تبدیل شده اند، برای پیشرفت و جهانی شدن هیچگونه حمایتی را به خود ندیده اند، اما شاهدیم که به دلیل استقبال بیش از حد کاربران و آرمان های مدیرانشان روز به روز و قدم به قدم راه خود را برای رسیدن به قله های افتخار هموار میکنند.

مفتخریم که تیم میهن بلاگ در چند سال گذشته به دور از هیاهوهای جنجالی  و حاشیه سازیهای زودگذر و با وجود مشکلات بسیار زیاد بر این مهم فائق آمده و هم از نظر اهمیت به پشتیبانی کاربران و هم از جهت  فراهم کردن امکانات مورد نیاز و تخصصی و فنی برای کاربران لحظه ای غفلت و دریغ نکرده است. البته در این مسیر گهگاه مشکلاتی نیز گریبانگیرمان شده است که با حمایت های دلسوزانه و بزرگواری کاربران عزیز، شیرینی داشتن کاربران همراه بر تلخی مشکلات غلبه کرده و درجه اهمیت دادن به کاربر و اهتمام داشتن به پویایی و تکامل و پیشرفت را در ما برانگیخته است .

نظر به اینکه برخی کاربران، میهن بلاگ را حرفه ای ترین و پیشرفته ترین سیستم وبلاگ ایرانی میدانند و امکانات فراهم شده آن در کمتر سیستم وبلاگی به چشم میخورد و این امر انتظارات از میهن بلاگ را بسیار بالا برده است، هم اکنون نسخه جدید سرویس وبلاگ میهن بلاگ در سه بسته برای کاربران فراهم گردیده و به گونه ای طراحی شده که بتواند نیازهای هرنوع کاربری با خواسته های متنوع را برآورده سازد. البته در آینده نزدیک و پس از تست نسخه آزمایشی امکانات بی نظیر دیگری به بسته های مختلف اضافه خواهد شد.

برخی امکانات و تغییرات  جدید میهن بلاگ شامل موارد زیر میگردد:

پشتیبانی کامل از زبان شیرین فارسی در تمامی مرورگر ها
طراحی سیستم راهنمای کاربری برای تمامی قسمت های پنل مدیریت
بازنویسی کامل سیستم مدیریت محتوای میهن بلاگ
بهینه سازی سیستم وبلاگ و مدیریت
و امکانات جدید و متنوع دیگری که بررسی آنها رو به عهده شما میگزارم

لازم به ذکر است سیستم جدید تا چند روز آینده نصب شده و مراحل انتقال به آن طبق یک ارسال جدا بررسی خواهند شد

و اما در پایان از تمامی کاربران عزیز که با صبر و همراهی خود ما را در این مسیر یاری می کنند صمیمانه تشکر مینمایم. همچنین از حمایت های مادی و معنوی دوست عزیزم جناب آقای رضا نجفی و بقیه دوستان و اعضای گروه که بی شک انگیزه زیادی برای آینده میهن بلاگ ترسیم نموده اند تقدیر مینمایم.

علیرضا عسگری

مدیریت میهن بلاگ

--