سلام به کاربران گرامی  ، 

میهن بلاگ  به منظور  در اختیار قرار دادن امکانات پیشرفته تر  و سازماندهی  نویسندگان حرفه ای  سرویس خود  ، باشگاه نویسندگان خود را تشکیل داده است.

اعضای باشگاه به امکانات جدیدی همچون  : 

  • مشاهده آمار دقیق بازدیدکنندگان  به تفکیک سیستم عامل ، مرور گر ، موتور های جستجو  ، بازدید هر پست و  دیگر جزییات .
  • دریافت فضای لازم جهت بارگزاری و مدیریت فایل های مورد نیاز برای توسعه فعالیت های جانبی و در عین حال  سهولت استفاده هنگام ارسال مطلب.
  • دریافت نسخه پشتیبان از  مطالب ، نظرات مطالب ، موضوعات و دیگر اقلام وابسته به وبلاگ به جهت  امنیت و استقلال بیشتر .
  • امکان پسندیدن یا نپسندیدن مطالب  وبلاگ که یکی از راه های مهم دریافت بازخورد از کاربرانی است که تمایل به نوشتن نظر خود ندارند.
  • بهره مندی از پشتیبانی کاربری سریع تر  به جهت ارج نهادن به فعالیت حرفه ای این دسته از نویسندگان.

جهت عضویت در باشگاه نویسندگان پس از  ورود به سایت می توانید درخواست  خود را ارسال نمایید ، سپس  در خواست شما توسط تیم داوری و مدیریتی میهن بلاگ بررسی شده و درصورت احراز شرایط ، به عضویت باشگاه در خواهید آمد.


لازم به توضیح است : وبلاگ های تبلیغاتی ، فروش - بازایابی و آنهایی که صرفا اقدام به کپی مطالب دیگر منابع می کنند قادر به عضویت در باشگاه نمی باشند ، در همین راستا فعالیت اعضای باشگاه به صورت دوره ای بررسی شده و در صورت  عدم رعایت شرایط  از عضویت باشگاه خارج می شوند.

در صورت رد درخواست عضویت می توانید پس از یک دوره 45 روزه و تغییر در نحوه فعالیت خود ، درخواست مجدد برای عضویت در باشگاه را ارسال نمایید.

میهن بلاگ  در جهت  ارتقاء سطح سرویسهای خود محتاج نظرات مشفقانه شما است .